Relacja

Społemowskie Atomówki w mistrzowskiej odsłonie!😃

Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski w konkurencjach nieolimpijskich w Pruszkowie

Rozpoczęcie
2023-09-15
Zakończenie
2023-09-17

Cóż to były za emocje 🙈

Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Polski w konkurencjach nieolimpijskich przeszły już do historii.

Osiągnięcia naszych dziewczyn wzbogaciły naszą sekcję o nowe tytuły 🇵🇱 i medale

🥇🥈🥉

Paulina Petri w konkurencjach sprinterskich wywalczyła złoty medal w sprincie indywidualnym oraz obroniła koszulkę Mistrzyni Polski w keirinie 🏆

Matylda Głowacka, Maria Klamut oraz Paulina Petri wywalczyły srebrny medal

🥈w sprincie drużynowym

Drużyna na średnim dystansie wywalczyła brązowy medal 🥉 w składzie Martyna Pietrasik, Anna Samecka, Pola Błońska i Barbara Gorzkiewicz

Zaczynając od sukcesów najmłodszych naszych kolarek w konkurencjach indywidualnych wyniki prezentują się następująco ⤵️

Klaudia Piasecka zajęła 4️⃣ miejsce w wyścigu eliminacyjnym

Anna Samecka zajęła 3️⃣ miejsce w konkurencji 500m ze startu zatrzymanego oraz 4️⃣ miejsce w wyścigu screcz

Matylda Głowacka pobiła rekord życiowy w eliminacjach zajmując 5️⃣ miejsce w sprincie indywidualnym

Maria Klamut w swoim debiucie na dystansie 3km ze startu zatrzymanego zajęła 5️⃣ miejsce